Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LT8609AJMSE#PBF |
| LIXINC Part # | LT8609AJMSE#PBF |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | 42V, 2A/3A PEAK SYNC BUCK REG W/ |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LT8609AJMSE#PBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LT8609AJMSE#PBF |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck |
| uitvoertype: | Adjustable |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 3V |
| spanning - ingang (max): | 42V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 0.782V |
| spanning - uitgang (max): | 42V |
| huidige uitgang: | 3A |
| frequentie - schakelen: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 10-MSOP-EP |
| MP2361DK-LF-P | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 10MSOP | 828 Meer over bestellen |
|
| MAX5072ETJ+ | IC REG BUCK BST ADJ DL 32TQFN | 42183 Meer over bestellen |
|
| XC9140A492MR-G | PFM STEP-UP SYNCHRONOUS DCDC CON | 990 Meer over bestellen |
|
| TPS54335ADDA | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8SOPWR | 964 Meer over bestellen |
|
| ISL78236ARZ-T7A | IC REG BUCK ADJ 3A DL 24QFN | 929 Meer over bestellen |
|
| MCP1642BT-30I/MS | IC REG BOOST 3V 800MA 8MSOP | 3405 Meer over bestellen |
|
| XC9258B2CCMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 972 Meer over bestellen |
|
| LM3677LEE-1.5/NOPB | IC REG BUCK 1.5V 600MA 6LLP | 1725 Meer over bestellen |
|
| LTC3200ES6-5#TRMPBF | IC REG CHARGE PUMP 5V TSOT23 | 4151 Meer over bestellen |
|
| AS1325-BSTT-50 | IC REG BOOST 5V 1A SOT23-6 | 2052 Meer over bestellen |
|
| ISL78234AARZ | IC REG BUCK ADJ 4A 16WFQFN | 928 Meer over bestellen |
|
| TPS54060ADRCT | IC REG BCK SPLIT RAIL ADJ 10VSON | 5431 Meer over bestellen |
|
| MAX20019ATBD/V+ | 3.2MHZ, 500MA DUAL STEP-DOWN CON | 10002403 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11016 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.86000 | $6.86 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.