Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM2781TPX/NOPB |
| LIXINC Part # | LM2781TPX/NOPB |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | IC REG CHARG PUMP INV 50MA 8USMD |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM2781TPX/NOPB PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM2781TPX/NOPB |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| functie: | Ratiometric |
| uitvoer configuratie: | Negative |
| topologie: | Charge Pump |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 1.8V |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | -Vin |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 50mA |
| frequentie - schakelen: | 210kHz |
| synchrone gelijkrichter: | No |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-UFBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 8-µSMD (1.36x1.36) |
| RT8030GS | IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 8SOP | 941 Meer over bestellen |
|
| MAX20006MAFOX/VY+T | IC CONV STEP DOWN 36V 17QFN | 979 Meer over bestellen |
|
| LTC3615MPFE | IC REG BUCK ADJ 3A DL 24TSSOP | 870 Meer over bestellen |
|
| MAX17532ATB+ | IC REG BUCK ADJ 100MA 10TDFN | 18303 Meer over bestellen |
|
| LM2594N-12 | IC REG BUCK 12V 500MA 8DIP | 844 Meer over bestellen |
|
| LTC3126IUFD | IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN | 937 Meer over bestellen |
|
| MIC2296BD5-TR | IC REG BOOST ADJ 1.2A TSOT23-5 | 846 Meer over bestellen |
|
| TPS61032PWPG4 | IC REG BOOST 5V 3.6A 16HTSSOP | 971 Meer over bestellen |
|
| LM3352MTC-2.5/NOPB | IC REG CHARGE PUMP 2.5V 16TSSOP | 830 Meer over bestellen |
|
| AOZ3053PI | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 8SO | 847 Meer over bestellen |
|
| SI9166BQ-T1-E3 | IC REG BUCK BST 1.5A 16TSSOP | 946 Meer over bestellen |
|
| MAX77231EZL+ | IC REG BOOST 11.2V 10MA 9WLP | 4326 Meer over bestellen |
|
| MIC4950YFM-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 8SOIC | 910 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10959 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.