Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XD9260B24DER-Q |
| LIXINC Part # | XD9260B24DER-Q |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XD9260B24DER-Q PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XD9260B24DER-Q |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | XD9260 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 2.7V |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.4V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 1.5A |
| frequentie - schakelen: | 3MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC9237E3CDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 860 Meer over bestellen |
|
| XC9235A29D0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 982 Meer over bestellen |
|
| MAX866EUA-G062 | SINGLE-CELL DC-DC CONVERTER | 826 Meer over bestellen |
|
| XC9140A4114R-G | PFM STEP-UP SYNCHRONOUS DCDC CON | 964 Meer over bestellen |
|
| NCV6323BMTAAWTBG | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WDFNW | 899 Meer over bestellen |
|
| XC9261A27CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 806 Meer over bestellen |
|
| XC9281A14E0R-G | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL | 936 Meer over bestellen |
|
| XC9235A3MCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 850 Meer over bestellen |
|
| XC9237C1DD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 916 Meer over bestellen |
|
| XC9236B09D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 991 Meer over bestellen |
|
| XC9237G33C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 845 Meer over bestellen |
|
| XC9235B20CER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 808 Meer over bestellen |
|
| RP503L102A-TR | 600MA PWM/VFM STEP-DOWN DCDC CON | 982 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10802 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68709 | $0.68709 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.