Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC9259A11E1R-G |
| LIXINC Part # | XC9259A11E1R-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC9259A11E1R-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC9259A11E1R-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | XC9259 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 2.5V |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.1V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 1A |
| frequentie - schakelen: | 6MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-XFLGA |
| apparaatpakket leverancier: | LGA-8B01 |
| XC9141B31C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 946 Meer over bestellen |
|
| XC9235A1LC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 979 Meer over bestellen |
|
| ZSPM1025AA1W1 | PQFN / 24 / 4X4MM# G1 - TAPE&REE | 874 Meer over bestellen |
|
| TCM33063AVPA | ANA DC-DC.5A SW I REG | 15760 Meer over bestellen |
|
| XC9802B303ER-G | STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT | 982 Meer over bestellen |
|
| XC9236E19DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 964 Meer over bestellen |
|
| XC9257A34EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 884 Meer over bestellen |
|
| XC9236C09DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 951 Meer over bestellen |
|
| XC9237G2FD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 942 Meer over bestellen |
|
| XC9260B3CDER-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 927 Meer over bestellen |
|
| XC9141B37CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 897 Meer over bestellen |
|
| XC9142E25C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 875 Meer over bestellen |
|
| XC9236B3DCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 999 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10933 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.78820 | $0.7882 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.