Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC9141E40DER-G |
| LIXINC Part # | XC9141E40DER-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC9141E40DER-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC9141E40DER-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | XC9141 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Up |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Boost |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 0.65V |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 4V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 500mA |
| frequentie - schakelen: | 3MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC9262A13C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 822 Meer over bestellen |
|
| XC9257A08EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 913 Meer over bestellen |
|
| XC9142C20C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 853 Meer over bestellen |
|
| XD9261A1LCER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 980 Meer over bestellen |
|
| XC9235B1MC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 818 Meer over bestellen |
|
| MAX17270AENE+T | TRIPLE-OUTPUT NANOPOWER BUCK-BOO | 158338 Meer over bestellen |
|
| XC9260B19DER-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 921 Meer over bestellen |
|
| XC9237A2AC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 823 Meer over bestellen |
|
| XD9261B3CDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 901 Meer over bestellen |
|
| XC9236E1FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 871 Meer over bestellen |
|
| XC9237A3FDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 800 Meer over bestellen |
|
| XC9261A1EDPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 906 Meer over bestellen |
|
| XC9259B0LE1R-G | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH | 922 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10901 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.