Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RP508K261A-TR |
| LIXINC Part # | RP508K261A-TR |
| Fabrikant | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | 600MA 6MHZ PWM/VFM STEP-DOWN DCD |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RP508K261A-TR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RP508K261A-TR |
| Merk: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| serie: | RP508K |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 2.3V |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.6V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 600mA |
| frequentie - schakelen: | 6MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 6-XFDFN |
| apparaatpakket leverancier: | DFN(PLP)1212-6F |
| XC9258A20EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 965 Meer over bestellen |
|
| RP511Z331B-TR-F | 0.3 ?A IQ ULTRA-LOW QUIESCENT CU | 908 Meer over bestellen |
|
| XC9260B2MCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 829 Meer over bestellen |
|
| XC9236E28DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 906 Meer over bestellen |
|
| XC9261A2CCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 962 Meer over bestellen |
|
| XC9236A21C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 967 Meer over bestellen |
|
| XC9261A36CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 810 Meer over bestellen |
|
| XC9236G24DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 969 Meer over bestellen |
|
| XC9262B29C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 929 Meer over bestellen |
|
| XC9257B3BCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 817 Meer over bestellen |
|
| XD9261B1HDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 975 Meer over bestellen |
|
| XC9235E2ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 876 Meer over bestellen |
|
| XC9236C2FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 875 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10879 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.84000 | $0.84 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.