Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC9141B38D0R-G |
| LIXINC Part # | XC9141B38D0R-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC9141B38D0R-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC9141B38D0R-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | XC9141 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Up |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Boost |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 0.65V |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 3.8V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 500mA |
| frequentie - schakelen: | 3MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 6-XFBGA, WLBGA |
| apparaatpakket leverancier: | WLP-6-01 |
| XC9236A1BDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 976 Meer over bestellen |
|
| MAX860CUA | SWITCHED-CAP VOLTAGE CONVERTER | 2260 Meer over bestellen |
|
| XC9257B1FEER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 887 Meer over bestellen |
|
| XC9235G09DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 823 Meer over bestellen |
|
| XC9260B21CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 828 Meer over bestellen |
|
| XC9237A37DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 857 Meer over bestellen |
|
| NCP1729SN35T | IC REG SWTCHD CAP INV 50MA 6TSOP | 5818 Meer over bestellen |
|
| XC9237A3KCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 969 Meer over bestellen |
|
| XC9235A1KD0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 816 Meer over bestellen |
|
| NCV890430MW33TXG | AUTOMOTIVE 0.6 A 2 MHZ 100% DUTY | 988 Meer over bestellen |
|
| XC9236B32C0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 878 Meer over bestellen |
|
| XC9237G18D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 998 Meer over bestellen |
|
| XC9235B17D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 901 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10811 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64999 | $0.64999 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.