Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC9281A1ME0R-G |
| LIXINC Part # | XC9281A1ME0R-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC9281A1ME0R-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC9281A1ME0R-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | XC9281 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 2.5V |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.95V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 600mA |
| frequentie - schakelen: | 6MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 5-XFBGA, WLBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 5-WLP-06 (0.88x0.96) |
| XC9135B38CDR-G | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST | 871 Meer over bestellen |
|
| TLF50251ELXUMA2 | IC REG DC/DC CONVERTER | 988 Meer over bestellen |
|
| XC9259B18C1R-G | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH | 816 Meer over bestellen |
|
| XC9237E2LDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 840 Meer over bestellen |
|
| XC9237B16C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 879 Meer over bestellen |
|
| XC9260B30DPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 986 Meer over bestellen |
|
| XD9261B2CDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 895 Meer over bestellen |
|
| XC9236C36C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 933 Meer over bestellen |
|
| XC9236A20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 944 Meer over bestellen |
|
| XC9236C20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 946 Meer over bestellen |
|
| XC9236A3ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 826 Meer over bestellen |
|
| XC9235A30D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 971 Meer over bestellen |
|
| XC9237C14DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 844 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10943 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.32198 | $0.32198 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.