Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ISL9307IRTAANGZ-T |
| LIXINC Part # | ISL9307IRTAANGZ-T |
| Fabrikant | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair + schakelend |
| Beschrijving | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ISL9307IRTAANGZ-T PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ISL9307IRTAANGZ-T |
| Merk: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair + schakelend |
| Fabrikant: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| aantal uitgangen: | 4 |
| frequentie - schakelen: | 3MHz |
| spanning/stroom - uitgang 1: | 0.8V ~ 5.5V, 1.5A |
| spanning/stroom - uitgang 2: | 0.8V ~ 5.5V, 1.5A |
| spanning/stroom - uitgang 3: | 3.3V, 300mA |
| met led-driver: | No |
| met begeleider: | No |
| met sequencer: | No |
| spanning - voeding: | 1.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-WQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 16-TQFN (4x4) |
| LT3507AHFE#TRPBF | IC REG QUAD BUCK/LINEAR 38TSSOP | 910 Meer over bestellen |
|
| MIC2800-G2SYML-TR | IC REG TRPL BUCK/LNR 2MHZ 16QFN | 930 Meer over bestellen |
|
| TC1313-ZS0EUNTR | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 806 Meer over bestellen |
|
| LP87322ERHDRQ1 | IC REG QUAD BUCK/LNR 2MHZ 28VQFN | 841 Meer over bestellen |
|
| LP3907TL-JJCP/NOPB | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 25USMD | 959 Meer over bestellen |
|
| TC1303B-RD1EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 831 Meer over bestellen |
|
| LM2686MTC | SWITCHED CAPACITOR REGULATOR | 917 Meer over bestellen |
|
| TC1303B-PD0EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 829 Meer over bestellen |
|
| MAX20049DATEE/VY+T | MINI PMIC FOR REMOTE CAMERA POWE | 887 Meer over bestellen |
|
| TPS65320CQPWPRQ1 | IC REG DL BUCK/LINEAR 14HTSSOP | 894 Meer over bestellen |
|
| TC1303B-SD0EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 977 Meer over bestellen |
|
| L5963U-KBX | IC REG TRP BCK/LNR SYNC PWRSSO36 | 839 Meer over bestellen |
|
| SC3303MLTRT | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MLPD | 982 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10814 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.93920 | $2.9392 |
| 6000 | $2.78680 | $16720.8 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.