Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | L5964L-VYY |
| LIXINC Part # | L5964L-VYY |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair + schakelend |
| Beschrijving | IC REG TRPL BUCK/LNR SYNC 64LQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | L5964L-VYY PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | L5964L-VYY |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair + schakelend |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (1) |
| aantal uitgangen: | 3 |
| frequentie - schakelen: | 250kHz ~ 2.3MHz |
| spanning/stroom - uitgang 1: | Selectable, 3.5A |
| spanning/stroom - uitgang 2: | Selectable, 3.5A |
| spanning/stroom - uitgang 3: | Selectable, 250mA |
| met led-driver: | No |
| met begeleider: | Yes |
| met sequencer: | No |
| spanning - voeding: | 3.3V ~ 26V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 64-LQFP Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 64-LQFP (10x10) |
| XRP7740ILB-F | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN | 1460 Meer over bestellen |
|
| MB39C022NPN-G-EFE1 | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10SON | 915 Meer over bestellen |
|
| LT3048EDC-12#TRMPBF | IC REG DL BOOST/LNR 2.2MHZ 8DFN | 915 Meer over bestellen |
|
| LT3095EUDD#PBF | IC REG DL BOOST/LINEAR 24QFN | 1059 Meer over bestellen |
|
| TC1303C-ZI0EUN | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 840 Meer over bestellen |
|
| A8450KLBTR-T | IC REG QUAD BUCK/LINEAR 24SOIC | 1655 Meer over bestellen |
|
| S6BP401AL1SN1B000 | IC REG 6OUT BUCK/LNR SYNC 40QFN | 802 Meer over bestellen |
|
| ISL9307IRTWCWNZ-T | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN | 946 Meer over bestellen |
|
| TC1313-1P0EUNTR | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 859 Meer over bestellen |
|
| ISL9307IRTAAJFZ-T7A | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN | 957 Meer over bestellen |
|
| LM3280TL-280/NOPB | 0.94A, 2000KHZ PBGA16 | 1483 Meer over bestellen |
|
| BD39012EFV-CE2 | IC REG 24HTSSOP-B | 2747 Meer over bestellen |
|
| TPS610986DSET | IC REG DL BOOST/LNR SYNC 6WSON | 1017 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10941 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.83000 | $5.83 |
| 960 | $3.04264 | $2920.9344 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.