Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XRP7714ILBTR-0X14-F |
| LIXINC Part # | XRP7714ILBTR-0X14-F |
| Fabrikant | MaxLinear |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair + schakelend |
| Beschrijving | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XRP7714ILBTR-0X14-F PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XRP7714ILBTR-0X14-F |
| Merk: | MaxLinear |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair + schakelend |
| Fabrikant: | MaxLinear |
| serie: | PowerXR |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (4), Linear (LDO) (1) |
| aantal uitgangen: | 5 |
| frequentie - schakelen: | 1.5MHz |
| spanning/stroom - uitgang 1: | Controller |
| spanning/stroom - uitgang 2: | Controller |
| spanning/stroom - uitgang 3: | Controller |
| met led-driver: | No |
| met begeleider: | No |
| met sequencer: | Yes |
| spanning - voeding: | 4.75V ~ 25V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 40-TQFN (6x6) |
| NCV97311MW33R2G | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 32QFN | 973 Meer over bestellen |
|
| NCP81001MNTWG | IC PHASE CONTROLLER QFN | 889 Meer over bestellen |
|
| NCV97311MW50R2G | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 32QFN | 927 Meer over bestellen |
|
| XRP7724ILBTR-CX01-F | IC REG 6OUT BUCK/LINEAR 44TQFN | 920 Meer over bestellen |
|
| XRP7714ILB-SAQ-F | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN | 810 Meer over bestellen |
|
| NCP6915AFCCLT1G | IC REG 6OUT BCK/LNR SYNC 16WLCSP | 849 Meer over bestellen |
|
| MAX8839ERE+T | IC INTEGRATED CIRCUIT | 883 Meer over bestellen |
|
| NCV97310MW33R2G | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 32QFN | 974 Meer over bestellen |
|
| RAA230409AGFT#BA0 | IC REG BUCK QUAD SYNC 32TQFP | 889 Meer over bestellen |
|
| RT9218CPS | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 14SOP | 903 Meer over bestellen |
|
| XRP7714ILB-AL01-F | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN | 973 Meer over bestellen |
|
| RT6806ZQV | IC REGULATOR QFN | 969 Meer over bestellen |
|
| LX1675CLQ | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 38MLPQ | 893 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10991 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.