Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RP130K311D-TR |
| LIXINC Part # | RP130K311D-TR |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LIN 3.1V 150MA DFN1010-4 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RP130K311D-TR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RP130K311D-TR |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | RP130x |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 6.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 3.1V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.51V @ 150mA |
| huidige uitgang: | 150mA |
| stroom - rust (iq): | 58 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 80dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 4-UDFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | DFN(PLP)1010-4 |
| TPS73410DDCR | IC REG LINEAR 1V 250MA SOT23-5 | 102824 Meer over bestellen |
|
| TPS7A4525DCQR | IC REG LIN LOW NOISE FAST TRANS | 6963 Meer over bestellen |
|
| MP8801DJ-2.5-LF-P | IC REG LIN POS ADJ 150MA TSOT23 | 856 Meer over bestellen |
|
| MAX8511EXK25-T | IC REG LINEAR LDO | 15967 Meer over bestellen |
|
| S-1137C12-U5T1G | IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT89-5 | 850 Meer over bestellen |
|
| NCP717CMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4XDFN | 813 Meer over bestellen |
|
| TLV75528PDBVR | IC REG LINEAR 2.8V 500MA SOT23-5 | 2570 Meer over bestellen |
|
| TPS73625DCQ | IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-6 | 1316 Meer over bestellen |
|
| R1114N261B-TR-FE | IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5 | 949 Meer over bestellen |
|
| S-1132B47-M5T1G | IC REG LINEAR 4.7V 300MA SOT23-5 | 802 Meer over bestellen |
|
| S-1711A1829-M6T1U | IC REG LIN 1.8V/2.9V 150MA SOT23 | 806 Meer over bestellen |
|
| TCR2EF45,LM(CT | IC REG LINEAR 4.5V 200MA SMV | 3868 Meer over bestellen |
|
| S-13A1B22-A6T1U3 | IC REG LINEAR 2.2V 1A HSNT-6A | 930 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 70968 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23000 | $0.23 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.