Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | S-1313C1J-A4T1U3 |
| LIXINC Part # | S-1313C1J-A4T1U3 |
| Fabrikant | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LIN 1.85V 200MA HSNT4-A |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | S-1313C1J-A4T1U3 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | S-1313C1J-A4T1U3 |
| Merk: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| serie: | S-1313 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.85V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.58V @ 100mA |
| huidige uitgang: | 200mA |
| stroom - rust (iq): | 100 nA |
| stroom - voeding (max): | 1.35 µA |
| psrr: | - |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Overcurrent, Thermal Shutdown |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | HSNT-4-A |
| LT3023IDD#PBF | IC REG LINEAR POS ADJ 10DFN | 3091 Meer over bestellen |
|
| AP2112R5-1.2TRG1 | IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT89-5 | 916 Meer over bestellen |
|
| MIC5305-2.8YD5-TR | IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT23-5 | 868 Meer over bestellen |
|
| S-1315C19-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.9V 200MA SOT23-5 | 819 Meer over bestellen |
|
| S-13R1D24-I4T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SNT4A | 897 Meer over bestellen |
|
| S-1335B12-A4T2U3 | IC REG LINEAR 1.2V 150MA HSNT4-B | 1085 Meer over bestellen |
|
| LDI1117-2.5U | IC REG LINEAR 2.5V 1.35A SOT89 | 988 Meer over bestellen |
|
| CS8121YTVA5 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 3463 Meer over bestellen |
|
| MIC5236-3.3YM | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC | 1107 Meer over bestellen |
|
| S-1206B40-U3T1U | IC REG LINEAR 4V 250MA SOT89-3 | 1083 Meer over bestellen |
|
| S-1135D28-A6T1U | IC REG LINEAR 2.8V 300MA HSNT-6A | 849 Meer over bestellen |
|
| S-13R1A21-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.1V 150MA SOT23-5 | 815 Meer over bestellen |
|
| S-816A45AMC-BAUT2G | IC REG LINEAR 4.5V 1A SOT23-5 | 935 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10988 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.33040 | $0.3304 |
| 10000 | $0.31816 | $3181.6 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.