Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MC7808BDTG |
| LIXINC Part # | MC7808BDTG |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 8V 1A DPAK |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MC7808BDTG PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MC7808BDTG |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 35V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 8V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 2V @ 1A (Typ) |
| huidige uitgang: | 1A |
| stroom - rust (iq): | 8 mA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 62dB (120Hz) |
| besturingsfuncties: | - |
| beveiligingsfuncties: | Over Temperature, Short Circuit |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| apparaatpakket leverancier: | DPAK |
| TL750M05CKCSE3 | IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3 | 1490 Meer over bestellen |
|
| S-1137B24-U5T1G | IC REG LINEAR 2.4V 300MA SOT89-5 | 913 Meer over bestellen |
|
| S-1312B31-A4T1U3 | IC REG LINEAR 3.1V 150MA HSNT4-A | 968 Meer over bestellen |
|
| AP7343D-18FS4-7B | IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DFN | 9108 Meer over bestellen |
|
| NCV8170BXV310T2G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT563 | 1689 Meer over bestellen |
|
| LD6805K/21P,115 | IC REG LIN 2.1V 150MA DFN1010C-4 | 70870 Meer over bestellen |
|
| AP7315-28SR-7 | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23 | 99957 Meer over bestellen |
|
| TPS727105YFFT | IC REG LINEAR 1.05V 250MA 4DSBGA | 1684 Meer over bestellen |
|
| BD50HC0WEFJ-E2 | IC REG LINEAR 5V 1A 8HTSOP | 939 Meer over bestellen |
|
| LT1763CS8-5#PBF | IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOIC | 4164 Meer over bestellen |
|
| TLS805B1LDV50XUMA1 | IC REG LINEAR 5V 50MA TSON-10 | 828 Meer over bestellen |
|
| MP20042DG-SJ-LF-Z | IC REG LINEAR 2.5V/3.3V 8QFN | 858 Meer over bestellen |
|
| NCP154MX280280TAG | IC REG LIN 2.8V/2.8V 300MA 8XDFN | 21935 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 5597794 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67000 | $0.67 |
| 75 | $0.55775 | $41.83125 |
| 150 | $0.45524 | $68.286 |
| 525 | $0.35987 | $188.93175 |
| 1050 | $0.28788 | $302.274 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.