Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6221B28A7R-G |
| LIXINC Part # | XC6221B28A7R-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4USPN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6221B28A7R-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6221B28A7R-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.85V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.17V @ 100mA |
| huidige uitgang: | 200mA |
| stroom - rust (iq): | 50 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 70dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Short Circuit |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 4-XDFN |
| apparaatpakket leverancier: | 4-USPN (0.90x1.2) |
| NCP115CMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4XDFN | 15718901 Meer over bestellen |
|
| NCP4671DSN09T1G | IC REG LINEAR 0.9V 400MA SOT23-5 | 3835 Meer over bestellen |
|
| S-1312D20-A4T1U3 | IC REG LINEAR 2V 150MA HSNT4-A | 993 Meer over bestellen |
|
| NCV8752ASN18T1G | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 5TSOP | 24854 Meer over bestellen |
|
| ADP220ACBZ-2818R7 | IC REG LINEAR 1.8V/2.8V 6WLCSP | 15658 Meer over bestellen |
|
| TPS7A6050QKVURQ1 | IC REG LINEAR 5V 300MA TO252-5 | 5432 Meer over bestellen |
|
| S-817A55ANB-CVST2U | IC REG LINEAR 5.5V 75MA SC82AB | 895 Meer over bestellen |
|
| LT1761ES5-BYP#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 36196 Meer over bestellen |
|
| TPS7B4253QDDARQ1 | IC REG LIN POS ADJ 300MA 8SO | 814 Meer over bestellen |
|
| MIC3775-1.8BMM | IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP | 13484 Meer over bestellen |
|
| NCP4671DSN10T1G | IC REG LINEAR 1V 400MA SOT23-5 | 24373 Meer over bestellen |
|
| LT1020ISW#PBF | IC REG LIN POS ADJ 125MA 16SOIC | 910 Meer over bestellen |
|
| MC33565DR2G | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC | 5911 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10912 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21211 | $0.21211 |
| 5000 | $0.21211 | $1060.55 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.