Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LD6836TD/14H,125 |
| LIXINC Part # | LD6836TD/14H,125 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.4V 300MA 5TSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LD6836TD/14H,125 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LD6836TD/14H,125 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.4V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.2V @ 300mA |
| huidige uitgang: | 300mA |
| stroom - rust (iq): | 100 µA |
| stroom - voeding (max): | 250 µA |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | 5-TSOP |
| ADP1714AUJZ-0.95R7 | IC REG LINEAR 0.95V 300MA TSOT5 | 11678 Meer over bestellen |
|
| MIC5259-1.5YD5 | IC REG LINEAR 300MA HIGH PSRR | 5289 Meer over bestellen |
|
| TPS767D325PWPG4 | IC REG LIN 2.5V/3.3V 1A 28HTSSOP | 935 Meer over bestellen |
|
| XC6222B281MR-G | IC REG LINEAR 2.8V 700MA SOT25 | 3463 Meer over bestellen |
|
| LP3964ES-1.8/NOPB | IC REG LINEAR 1.8V 800MA DDPAK | 993 Meer over bestellen |
|
| LP38693QSD-ADJ/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON | 1424 Meer over bestellen |
|
| RP131K101B-TR | IC REG LINEAR 1V 1A DFN1820-6 | 5990 Meer over bestellen |
|
| SM72238TD-3.0/NOPB | IC REG LINEAR 3V 100MA TO252-3 | 15877 Meer over bestellen |
|
| MPQ2019GN-33-AEC1-Z | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8SOIC | 984 Meer over bestellen |
|
| ADP322ACPZ-165-R7 | IC REG LIN 1.2V/1.8V/3.3V 16CSP | 12221 Meer over bestellen |
|
| MCP1754ST-3302E/MC | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8DFN | 3536 Meer over bestellen |
|
| ADP165AUJZ-2.3-R7 | IC REG LIN 2.3V 150MA TSOT23-5 | 2963 Meer over bestellen |
|
| NCP114ASN250T2G | IC REG LINEAR 2.5V 300MA 5TSOP | 102961 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 30963 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.