Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| LIXINC Part # | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.1V 300MA TSOT5 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ADP1712AUJZ-1.1-R7 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.1V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.23V @ 300mA |
| huidige uitgang: | 300mA |
| stroom - rust (iq): | 70 µA |
| stroom - voeding (max): | 420 µA |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable, Soft Start |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| apparaatpakket leverancier: | TSOT-5 |
| TCR2EF32,LM(CT | IC REG LINEAR 3.2V 200MA SMV | 6727 Meer over bestellen |
|
| LP2952AIM-3.3 | IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC | 1062 Meer over bestellen |
|
| UA7805CKTTR | IC REG LIN 5V 1.5A DDPAK/TO263-3 | 12216 Meer over bestellen |
|
| S-13R1G14-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT23-5 | 840 Meer over bestellen |
|
| MAX8511EXK33+T | IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5 | 13412 Meer over bestellen |
|
| R1501J092B-T1-JE | IC REG LINEAR 9.2V 1A TO252-5-P2 | 904 Meer over bestellen |
|
| RN5RZ35AA-TR-FE | IC REG LINEAR 3.5V 100MA SOT23-5 | 939 Meer over bestellen |
|
| S-1155B15-U5T1G | IC REG LINEAR 1.5V 500MA SOT89-5 | 843 Meer over bestellen |
|
| LP38841S-1.2/NOPB | IC REG LINEAR 1.2V 800MA DDPAK | 997 Meer over bestellen |
|
| BDJ2GA5WEFJ-E2 | IC REG LINEAR 12V 500MA 8HTSOP | 3384 Meer over bestellen |
|
| AP2112R5-2.6TRG1 | IC REG LINEAR 2.6V 600MA SOT89-5 | 864 Meer over bestellen |
|
| LT3050EDDB#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA 12DFN | 1201 Meer over bestellen |
|
| UA78L09CLPR | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG | 2843 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 29039 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64000 | $0.64 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.