Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | R1180Q131B-TR-FE |
| LIXINC Part # | R1180Q131B-TR-FE |
| Fabrikant | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC82AB |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | R1180Q131B-TR-FE PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | R1180Q131B-TR-FE |
| Merk: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| serie: | R1180x |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.3V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 1.1V @ 150mA |
| huidige uitgang: | 150mA |
| stroom - rust (iq): | 1.5 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | - |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-82A, SOT-343 |
| apparaatpakket leverancier: | SC-82AB |
| MAX5087BATE/V+T | IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN | 934 Meer over bestellen |
|
| REG103FA-3 | IC REG LIN 3V 500MA DDPAK/TO263 | 15046 Meer over bestellen |
|
| LP8345CLD-2.5/NOPB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON | 899 Meer over bestellen |
|
| S-1132B43-U5T1U | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT89-5 | 875 Meer over bestellen |
|
| TPS79918QDDCRQ1 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 30101 Meer over bestellen |
|
| NCV511SN25T1G | IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5TSOP | 873 Meer over bestellen |
|
| S-817B12AUA-CWBT2G | IC REG LINEAR 1.2V 20MA SOT89-3 | 803 Meer over bestellen |
|
| LP3991TLX-1.8/NOPB | IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DSBGA | 3805 Meer over bestellen |
|
| LT1761ES5-BYP#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 18484 Meer over bestellen |
|
| MIC5245-3.0BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 1891 Meer over bestellen |
|
| MPQ2013AGQ-5-AEC1-Z | IC REG LINEAR 5V 150MA 8QFN | 824 Meer over bestellen |
|
| S-1312D30-A4T2U3 | IC REG LINEAR 3V 150MA HSNT4-B | 982 Meer over bestellen |
|
| S-1312A24-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SOT23-5 | 816 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10831 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23055 | $0.23055 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.