Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MIC37501-2.5BR |
| LIXINC Part # | MIC37501-2.5BR |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 2.5V 5A SPAK-7 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MIC37501-2.5BR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MIC37501-2.5BR |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.5V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.5V @ 5A |
| huidige uitgang: | 5A |
| stroom - rust (iq): | - |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | - |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SPak-7 (7 leads + Tab) |
| apparaatpakket leverancier: | S-PAK-7 |
| TLE4284DV50ATMA1 | IC REG LINEAR 5V 1A TO252-3-11 | 1214 Meer over bestellen |
|
| LP3985IM5-2.5 | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 | 2848 Meer over bestellen |
|
| NCP170BMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4XDFN | 300090988 Meer over bestellen |
|
| MIC5203-5.0BM5 | IC REG LINEAR LDO POS VOLT | 12324 Meer over bestellen |
|
| BD30HA3MEFJ-ME2 | IC REG LINEAR 3V 300MA 8HTSOP | 3344 Meer over bestellen |
|
| LM2931ACTVG | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO220-5 | 3845363 Meer over bestellen |
|
| ISL9014IRCJZ-T | IC REG LINEAR 300MA 10DFN | 7321 Meer over bestellen |
|
| S-1121B27MC-N2MTFG | IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 | 852 Meer over bestellen |
|
| AP7343Q-33W5-7 | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25 | 93815 Meer over bestellen |
|
| TC1262-5.0VDBTR | IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-3 | 2446 Meer over bestellen |
|
| ADP160AUJZ-1.5-R7 | IC REG LINEAR 1.5V 150MA TSOT5 | 1364 Meer over bestellen |
|
| S-13A1C16-A6T1U3 | IC REG LINEAR 1.6V 1A HSNT-6A | 990 Meer over bestellen |
|
| KA78L08AZTA | IC REG LINEAR 8V 100MA TO92-3 | 4927 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11188 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.08000 | $2.08 |
| 192 | $2.08000 | $399.36 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.