Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX1818EUT50#TG16 |
| LIXINC Part # | MAX1818EUT50#TG16 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX1818EUT50#TG16 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX1818EUT50#TG16 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Not For New Designs |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Adjustable (Fixed) |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.25V (5V) |
| spanning - uitgang (max): | 5V |
| spanningsuitval (max): | 0.22V @ 500mA |
| huidige uitgang: | 500mA |
| stroom - rust (iq): | 250 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | - |
| besturingsfuncties: | Enable, Power Good |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SOT-23-6 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-23-6 |
| TL750L08CD | IC REG LINEAR 8V 150MA 8SOIC | 24652 Meer over bestellen |
|
| NCV8503PW50R2 | IC REG LINEAR 5V 400MA 16SOIC | 8868 Meer over bestellen |
|
| ISL78307FBEAZ-T7A | IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC | 816 Meer over bestellen |
|
| MIC5233-2.5BM5 | IC REG LINEAR LDO | 13930 Meer over bestellen |
|
| S-1206B17-U3T1G | IC REG LINEAR 1.7V 250MA SOT89-3 | 866 Meer over bestellen |
|
| S-1313D32-M5T1U3 | IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT23-5 | 977 Meer over bestellen |
|
| LP2985AIM5-1.5/NOPB | IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 | 10803 Meer over bestellen |
|
| S-817A19ANB-CUIT2U | IC REG LINEAR 1.9V 20MA SC82AB | 992 Meer over bestellen |
|
| MAX8881EUT25 | IC REG LINEAR LDO | 7180 Meer over bestellen |
|
| MIC5321-MFYML-TR | IC REG LINEAR 1.5V/2.8V 6MLF | 923 Meer over bestellen |
|
| TLV71210DBVT | IC REG LINEAR 1V 300MA SOT23-5 | 2931 Meer over bestellen |
|
| RP110N281B-TR-FE | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 | 862 Meer over bestellen |
|
| TPS77101QDGKRG4Q1 | IC REG LIN POS ADJ 150MA 8VSSOP | 993 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10930 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.48000 | $1.48 |
| 2500 | $ 1.26716 | $3167.9 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.