Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | NCV8570BSN33T1G |
| LIXINC Part # | NCV8570BSN33T1G |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5TSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | NCV8570BSN33T1G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | NCV8570BSN33T1G |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 5.5V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 3.3V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.185V @ 200mA |
| huidige uitgang: | 200mA |
| stroom - rust (iq): | 110 µA |
| stroom - voeding (max): | 130 µA |
| psrr: | 82dB ~ 63dB (1kHz ~ 10kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| apparaatpakket leverancier: | 5-TSOP |
| NCV551SN15T1G | IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP | 4940 Meer over bestellen |
|
| TPS75715KTTT | IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5 | 22694 Meer over bestellen |
|
| DI79L24UAB | IC REG LINEAR -24V 100MA SOT89 | 840 Meer over bestellen |
|
| RP100N181B-TR-FE | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 6944 Meer over bestellen |
|
| TLV71328PDQNT | IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON | 4440 Meer over bestellen |
|
| S-13A1B25-A6T1U3 | IC REG LINEAR 2.5V 1A HSNT-6A | 909 Meer over bestellen |
|
| LM337LMX/NOPB | IC REG LIN NEG ADJ 100MA 8SOIC | 8128 Meer over bestellen |
|
| S-1206B21-I6T2U | IC REG LINEAR 2.1V 250MA SNT6A | 988 Meer over bestellen |
|
| NCV8177BMX180TCG | IC REG LINEAR 1.8V 500MA 4XDFN | 283690825 Meer over bestellen |
|
| NJM2831F08-TE1 | IC REG LINEAR 8V 100MA SOT23-5 | 815 Meer over bestellen |
|
| BU29TD2WNVX-TL | IC REG LIN 2.9V 200MA 4SSON | 1243 Meer over bestellen |
|
| NCP1117DTAT5G | IC REG LINEAR POS ADJ 1A DPAK | 183113488 Meer over bestellen |
|
| LP2985IM5X-3.0 | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG | 36963 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 2819889 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.29000 | $1.29 |
| 3000 | $0.46900 | $1407 |
| 6000 | $0.44555 | $2673.3 |
| 15000 | $0.42880 | $6432 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.