Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MIC5209-3.0BM |
| LIXINC Part # | MIC5209-3.0BM |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MIC5209-3.0BM PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MIC5209-3.0BM |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Discontinued at Digi-Key |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 16V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 3V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.6V @ 500mA |
| huidige uitgang: | 500mA |
| stroom - rust (iq): | 170 µA |
| stroom - voeding (max): | 25 mA |
| psrr: | 75dB (120Hz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| MC7908ACTG | IC REG LINEAR -8V 1A TO220AB | 2246 Meer over bestellen |
|
| AP7315-32SA-7 | IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23 | 890 Meer over bestellen |
|
| S-1137D1J-I6T2U | IC REG LINEAR 1.85V 300MA SNT6A | 857 Meer over bestellen |
|
| NCP717AMX190TCG | IC REG LINEAR LDO 300MA LOW IQ | 135847 Meer over bestellen |
|
| ISL9021IRUKZ-T | IC REG LINEAR 2.85V 250MA 6UTDFN | 895 Meer over bestellen |
|
| LT1764AET-1.8#PBF | IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5 | 1180 Meer over bestellen |
|
| ZXTR2012K-13 | IC REG LINEAR 12V 60MA TO252-3 | 7015 Meer over bestellen |
|
| MIC5232-2.5YD5-TR | IC REG LINEAR 2.5V 10MA TSOT23-5 | 3769 Meer over bestellen |
|
| LT3015IMSE-5#TRPBF | IC REG LINEAR -5V 1.5A 12MSOP | 975 Meer over bestellen |
|
| LM317LZRAG | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO92-3 | 1608 Meer over bestellen |
|
| TPS75701KC | IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-5 | 18921 Meer over bestellen |
|
| MIC29500-3.3WT | IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3 | 1031 Meer over bestellen |
|
| TPS76725QD | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC | 2380 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10880 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.47000 | $0.47 |
| 855 | $0.47000 | $401.85 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.