Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AP7335-28SNG-7 |
| LIXINC Part # | AP7335-28SNG-7 |
| Fabrikant | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LIN 2.8V 300MA 6DFN2020 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AP7335-28SNG-7 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AP7335-28SNG-7 |
| Merk: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.8V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.2V @ 300mA |
| huidige uitgang: | 300mA |
| stroom - rust (iq): | 80 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 6-UDFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 6-DFN2020 (2x2) |
| S-13D1B3130-A6T2U3 | IC REG LIN 3V/3.1V 150MA HSNT6-B | 914 Meer over bestellen |
|
| LP2951ACM-3.3/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC | 33330845 Meer over bestellen |
|
| RP173N361B-TR-FE | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 | 852 Meer over bestellen |
|
| NJM78M05FA | IC REG LINEAR 5V 500MA TO220F | 2395 Meer over bestellen |
|
| TL1963A-18KTTR | IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DDPAK | 4037 Meer over bestellen |
|
| L7806ABV | IC REG LINEAR 6V 1.5A TO220AB | 6211 Meer over bestellen |
|
| CAT6202VP2-GT3 | IC REG LIN POS ADJ 500MA 8TDFN | 6212 Meer over bestellen |
|
| R1191N090D-TR-FE | IC REG LINEAR 9V 300MA SOT23-5 | 923 Meer over bestellen |
|
| SPX1581T5-L-3-3 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 919 Meer over bestellen |
|
| MIC29371-5.0BT | IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-5 | 850 Meer over bestellen |
|
| LT1121IST-5#PBF | IC REG LINEAR 5V 150MA SOT223-3 | 2203 Meer over bestellen |
|
| MC33269DTRKG | IC REG LINEAR POS ADJ 800MA DPAK | 994 Meer over bestellen |
|
| MIC5245-2.7BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 3908 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10983 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15391 | $0.15391 |
| 3000 | $0.15391 | $461.73 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.