Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RP110N281D-TR-FE |
| LIXINC Part # | RP110N281D-TR-FE |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RP110N281D-TR-FE PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RP110N281D-TR-FE |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | RP110x |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 5.25V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.8V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.4V @ 150mA |
| huidige uitgang: | 150mA |
| stroom - rust (iq): | 2 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | - |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-23-5 |
| MIC5335-SNYMT-TR | IC REG LINEAR 2.85V/3.3V 6TMLF | 962 Meer over bestellen |
|
| NCP4687DH15T1G | IC REG LINEAR VOLT REG LDO 500MA | 1874 Meer over bestellen |
|
| TLV74315PDQNR | IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4X2SON | 917 Meer over bestellen |
|
| LT3066IMSE-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 12MSOP | 938 Meer over bestellen |
|
| TCR3DF275,LM(CT | IC REG LINEAR 2.75V 300MA SMV | 6967 Meer over bestellen |
|
| MIC5301-3.0YD5-TR | IC REG LINEAR 3V 150MA TSOT23-5 | 853 Meer over bestellen |
|
| RP111H331B-T1-JE | IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89-5 | 977 Meer over bestellen |
|
| S-1711A2J15-I6T1U | IC REG LIN 1.5/2.85V 150MA SNT6A | 891 Meer over bestellen |
|
| NCV8560SN500T1G | IC REG LINEAR 5V 150MA 5TSOP | 2594 Meer over bestellen |
|
| S-13R1E33-I4T1U3 | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SNT4A | 877 Meer over bestellen |
|
| UA78L12ACD | IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC | 3294 Meer over bestellen |
|
| LP3981ILDX-2.7/NOPB | IC REG LINEAR 2.7V 300MA 6WSON | 27895 Meer over bestellen |
|
| MIC2211-PNYML-TR | IC REG LINEAR 3V/2.85V 10MLF | 834 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 76640 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.