Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | L79L15ACD |
| LIXINC Part # | L79L15ACD |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR -15V 100MA 8SO |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | L79L15ACD PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | L79L15ACD |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| uitvoer configuratie: | Negative |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | -35V |
| spanning - uitgang (min/vast): | -15V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | - |
| huidige uitgang: | 100mA |
| stroom - rust (iq): | 6 mA |
| stroom - voeding (max): | 6.5 mA |
| psrr: | 39dB (120Hz) |
| besturingsfuncties: | - |
| beveiligingsfuncties: | Over Temperature, Short Circuit |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SO |
| L4987CPT120 | IC REG LINEAR 12V 200MA PPAK | 954 Meer over bestellen |
|
| AP1115AY50G-13 | IC REG LINEAR 5V 600MA SOT89-3 | 958 Meer over bestellen |
|
| LD39115J10R | IC REG LINEAR 1V 150MA 4FLIPCHIP | 820 Meer over bestellen |
|
| AS1362-BTTT-18 | IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-6 | 869 Meer over bestellen |
|
| MAX1976AEZT300+T | IC REG LINEAR 3V 300MA TSOT23-6 | 906 Meer over bestellen |
|
| ISL9014AIRNCZ-T | IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 10DFN | 980 Meer over bestellen |
|
| LT3060IDC-3.3 | IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8DFN | 949 Meer over bestellen |
|
| STV8131 | IC REG LIN 5/8V 1A/1A 7HEPTAWATT | 818 Meer over bestellen |
|
| RT9193-28GU5 | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SC70-5 | 987 Meer over bestellen |
|
| NJM78L24A | IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 | 850 Meer over bestellen |
|
| MCP1703T-3302E/CBVAO | IC REG LIN 3.3V 250MA SOT23A-3 | 973 Meer over bestellen |
|
| AS1375-BTDT-27 | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6TDFN | 962 Meer over bestellen |
|
| NJM2370R37-TE1 | IC REG LINEAR 3.7V 150MA 8VSP | 950 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10933 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.