Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6503D241MR-G |
| LIXINC Part # | XC6503D241MR-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 2.4V 500MA SOT25 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6503D241MR-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6503D241MR-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.4V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.31V @ 300mA |
| huidige uitgang: | 500mA |
| stroom - rust (iq): | 30 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-25 |
| XC6218P222HR-G | IC REG LINEAR 2.2V 200MA 3USP | 948 Meer over bestellen |
|
| XC6702DA91PR-G | IC REG LIN 10.9V 300MA SOT89-5 | 898 Meer over bestellen |
|
| XC6701DJ02JR-G | IC REG LINEAR 18V 150MA TO252 | 943 Meer over bestellen |
|
| XC6233H33B9R-G | IC REG LIN 3.35V 200MA USPQ-4B04 | 869 Meer over bestellen |
|
| XC6701D672PR-G | IC REG LINEAR 6.7V 150MA SOT89 | 930 Meer over bestellen |
|
| XC6701A272ER-G | IC REG LINEAR 2.7V 100MA 6USPC | 966 Meer over bestellen |
|
| XC6201P262PR-G | IC REG LINEAR 2.6V 250MA SOT89 | 811 Meer over bestellen |
|
| XC6222A201ER-G | IC REG LINEAR 2V 700MA 6USPC | 930 Meer over bestellen |
|
| XC6221C462MR-G | IC REG LINEAR 4.6V 200MA SOT25 | 916 Meer over bestellen |
|
| XC6210C10ADR-G | IC REG LINEAR 1.05V 500MA 6USPB | 880 Meer over bestellen |
|
| RP150K001A-TR | IC REG LINEAR POS ADJ 300MA 8DFN | 861 Meer over bestellen |
|
| XC6701AD02MR-G | IC REG LINEAR 13V 150MA SOT25 | 1000 Meer over bestellen |
|
| XC6220D111MR-G | IC REG LINEAR 1.1V 700MA SOT25 | 829 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10988 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.