Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6503A22AMR-G |
| LIXINC Part # | XC6503A22AMR-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 2.25V 500MA SOT25 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6503A22AMR-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6503A22AMR-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.25V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.31V @ 300mA |
| huidige uitgang: | 500mA |
| stroom - rust (iq): | 30 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-25 |
| XC6210A082DR-G | IC REG LINEAR 0.8V 500MA 6USPB | 818 Meer over bestellen |
|
| RP132J181B-T1-FE | IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-5-P2 | 999 Meer over bestellen |
|
| XC6229H37B1R-G | IC REG LIN 3.75V 300MA LGA-4B01 | 962 Meer over bestellen |
|
| XC6222B42BER-G | IC REG LINEAR 4.25V 700MA 6USPC | 999 Meer over bestellen |
|
| XC6503D13AGR-G | IC REG LINEAR 1.35V 500MA 4USP | 945 Meer over bestellen |
|
| XC6209B602PR-G | IC REG LINEAR 6V 150MA SOT89-5 | 995 Meer over bestellen |
|
| XC6501D1317R-G | IC REG LINEAR 1.3V 200MA 4USPN | 991 Meer over bestellen |
|
| RP130Q341D5-TR-FE | IC REG LINEAR 3.45V 150MA SC82AB | 904 Meer over bestellen |
|
| XC6224B20BNR-G | IC REG LINEAR 2.05V 150MA SSOT24 | 909 Meer over bestellen |
|
| XC6222A371MR-G | IC REG LINEAR 3.7V 700MA SOT25 | 840 Meer over bestellen |
|
| XC6209F452PR-G | IC REG LINEAR 4.5V 300MA SOT89-5 | 829 Meer over bestellen |
|
| XC6501B2917R-G | IC REG LINEAR 2.9V 200MA 4USPN | 882 Meer over bestellen |
|
| XC6503A36APR-G | IC REG LIN 3.65V 500MA SOT89-5 | 1000 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10919 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.