Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6216BA92ER-G |
| LIXINC Part # | XC6216BA92ER-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 10.9V 150MA 6USPC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6216BA92ER-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6216BA92ER-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 28V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 10.9V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.85V @ 100mA |
| huidige uitgang: | 150mA |
| stroom - rust (iq): | 9 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 30dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC6210A472PR-G | IC REG LINEAR 4.7V 700MA SOT89-5 | 847 Meer over bestellen |
|
| XC6223N21BGR-G | IC REG LINEAR 2.15V 300MA 4USP | 961 Meer over bestellen |
|
| XC6221B13AGR-G | IC REG LINEAR 1.35V 200MA 4USP | 878 Meer over bestellen |
|
| XC6204B24ADR-G | IC REG LINEAR 2.45V 150MA 6USPB | 971 Meer over bestellen |
|
| XC6701DH62JR-G | IC REG LINEAR 17.6V 150MA TO252 | 992 Meer over bestellen |
|
| XC6204B24APR-G | IC REG LIN 2.45V 150MA SOT89-5 | 894 Meer over bestellen |
|
| XC6501C3520R-G | IC REG LIN 3.5V 200MA WLP-4-01 | 832 Meer over bestellen |
|
| XC6701DG82JR-G | IC REG LINEAR 16.8V 150MA TO252 | 946 Meer over bestellen |
|
| R1190J059B-T1-FE | IC REG LINEAR 5.9V 1A TO252-5-P2 | 979 Meer over bestellen |
|
| XC6503D13APR-G | IC REG LIN 1.35V 500MA SOT89-5 | 977 Meer over bestellen |
|
| XC6222D23BMR-G | IC REG LINEAR 2.35V 700MA SOT25 | 903 Meer over bestellen |
|
| XC6701DF02PR-G | IC REG LINEAR 15V 150MA SOT89 | 843 Meer over bestellen |
|
| XC6222A081ER-G | IC REG LINEAR 0.8V 700MA 6USPC | 953 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10943 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50159 | $0.50159 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.