Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6209B142MR-G |
| LIXINC Part # | XC6209B142MR-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT25 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6209B142MR-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6209B142MR-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 10V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.4V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.7V @ 100mA |
| huidige uitgang: | 150mA |
| stroom - rust (iq): | 50 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 70dB (10kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-25 |
| XC6501P44AHR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 3USP | 994 Meer over bestellen |
|
| UPC7812AHF(23)-AZ | IC REG LINEAR 12V POS VOLT | 3810 Meer over bestellen |
|
| XC6220A09BER-G | IC REG LINEAR 0.95V 700MA 6USPC | 878 Meer over bestellen |
|
| XC6204B312PR-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT89-5 | 962 Meer over bestellen |
|
| XC6702D691PR-G | IC REG LINEAR 6.9V 300MA SOT89-5 | 916 Meer over bestellen |
|
| XC6215P232HR-G | IC REG LINEAR 2.3V 150MA 3USP | 896 Meer over bestellen |
|
| XC6221C3427R-G | IC REG LINEAR 3.4V 200MA 4USPN | 987 Meer over bestellen |
|
| XC6501B20B0R-G | IC REG LIN 2.05V 200MA WLP-4-01 | 945 Meer over bestellen |
|
| XC6505B491MR-G | IC REG LINEAR 4.9V 200MA SOT25 | 860 Meer over bestellen |
|
| XC6702DG91ER-G | IC REG LINEAR 16.9V 300MA 6USPC | 848 Meer over bestellen |
|
| XC6233H3419R-G | IC REG LIN 3.4V 200MA USPQ-4B04 | 835 Meer over bestellen |
|
| XC6220B10BER-G | IC REG LINEAR 1.05V 700MA 6USPC | 936 Meer over bestellen |
|
| XC6702DF61ER-G | IC REG LINEAR 15.6V 300MA 6USPC | 903 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10912 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.