Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6215B2627R-G |
| LIXINC Part # | XC6215B2627R-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 2.6V 150MA 4USPN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6215B2627R-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6215B2627R-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.6V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.58V @ 100mA |
| huidige uitgang: | 150mA |
| stroom - rust (iq): | 1.5 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | - |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 4-XDFN |
| apparaatpakket leverancier: | 4-USPN (0.90x1.2) |
| XC6221B182NR-G | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SSOT24 | 845 Meer over bestellen |
|
| MAX1792EUA15-TG069 | IC REG LINEAR LDO | 3402 Meer over bestellen |
|
| XC6223N17BGR-G | IC REG LINEAR 1.75V 300MA 4USP | 931 Meer over bestellen |
|
| XC6221A37AGR-G | IC REG LINEAR 3.75V 200MA 4USP | 805 Meer over bestellen |
|
| XC6221B272GR-G | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 4USP | 899 Meer over bestellen |
|
| XC6503C38APR-G | IC REG LIN 3.85V 500MA SOT89-5 | 991 Meer over bestellen |
|
| XC6702D351QR-G | IC REG LINEAR 3.5V 300MA 8SOPFD | 924 Meer over bestellen |
|
| STK470-090B-E-ON | IC REG LINEAR MOTOR DRIVE IC | 2942 Meer over bestellen |
|
| XC6701DF52PR-G | IC REG LINEAR 15.5V 150MA SOT89 | 905 Meer over bestellen |
|
| XC6204F552PR-G | IC REG LINEAR 5.5V 300MA SOT89-5 | 874 Meer over bestellen |
|
| XC6223N22BMR-G | IC REG LINEAR 2.25V 300MA SOT25 | 808 Meer over bestellen |
|
| XC6701AF62MR-G | IC REG LINEAR 15.6V 150MA SOT25 | 983 Meer over bestellen |
|
| XC6503D271GR-G | IC REG LINEAR 2.7V 500MA 4USP | 842 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10859 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26903 | $0.26903 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.