Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6701AC92MR-G |
| LIXINC Part # | XC6701AC92MR-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 12.9V 150MA SOT25 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6701AC92MR-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6701AC92MR-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 28V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 12.9V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.85V @ 100mA |
| huidige uitgang: | 150mA |
| stroom - rust (iq): | 125 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 50dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-25 |
| XC6216B812ER-G | IC REG LINEAR 8.1V 150MA 6USPC | 865 Meer over bestellen |
|
| XC6901D17BMR-G | IC REG LINEAR -1.75V 200MA SOT25 | 979 Meer over bestellen |
|
| XC6901D19BER-G | IC REG LINEAR -1.95V 200MA 6USPC | 941 Meer over bestellen |
|
| XC6217D28AMR-G | IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT25 | 822 Meer over bestellen |
|
| XC6702DE81QR-G | IC REG LINEAR 14.8V 300MA 8SOPFD | 982 Meer over bestellen |
|
| XC6223N371NR-G | IC REG LINEAR 3.7V 300MA SSOT24 | 870 Meer over bestellen |
|
| XC6217D3527R-G | IC REG LINEAR 3.5V 200MA 4USPN | 832 Meer over bestellen |
|
| XC6901D781PR-G | IC REG LIN -7.8V 200MA SOT89-5 | 851 Meer over bestellen |
|
| RP105K121B-TR | IC REG LIN 1.2V 400MA DFN1212-6 | 810 Meer over bestellen |
|
| XC6901DA21PR-G | IC REG LIN -10.2V 200MA SOT89-5 | 825 Meer over bestellen |
|
| XC6217B11A7R-G | IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4USPN | 805 Meer over bestellen |
|
| XC6216D722MR-G | IC REG LINEAR 7.2V 150MA SOT23 | 992 Meer over bestellen |
|
| XC6701D952JR-G | IC REG LINEAR 9.5V 150MA TO252 | 801 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10800 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41700 | $0.417 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.