Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6901D16BPR-G |
| LIXINC Part # | XC6901D16BPR-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LIN -1.65V 200MA SOT89-5 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6901D16BPR-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6901D16BPR-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Negative |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | -12.4V |
| spanning - uitgang (min/vast): | -1.65V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.75V @ 20mA |
| huidige uitgang: | 200mA |
| stroom - rust (iq): | 200 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 45dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SOT-89-5/6 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-89-5 |
| XC6701DG22FR-G | IC REG LINEAR 16.2V 150MA SOT223 | 869 Meer over bestellen |
|
| XC6501B4017R-G | IC REG LINEAR 4V 200MA 4USPN | 804 Meer over bestellen |
|
| R1141Q251D-TR-FE | IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC82AB | 808 Meer over bestellen |
|
| XC6227C19BPR-G | IC REG LIN 1.95V 700MA SOT89-5 | 922 Meer over bestellen |
|
| XC6220C201ER-G | IC REG LINEAR 2V 1A 6USPC | 840 Meer over bestellen |
|
| XC6210D332PR-G | IC REG LINEAR 3.3V 700MA SOT89-5 | 996 Meer over bestellen |
|
| XC6220A141ER-G | IC REG LINEAR 1.4V 1A 6USPC | 851 Meer over bestellen |
|
| XC6220C151ER-G | IC REG LINEAR 1.5V 1A 6USPC | 895 Meer over bestellen |
|
| XC6203E582PR-G | IC REG LINEAR 5.8V 400MA SOT89 | 826 Meer over bestellen |
|
| XC6210C08ADR-G | IC REG LINEAR 0.85V 500MA 6USPB | 883 Meer over bestellen |
|
| XC6701B312ER-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA 6USPC | 844 Meer over bestellen |
|
| XC6217A31AMR-G | IC REG LINEAR 3.15V 200MA SOT25 | 882 Meer over bestellen |
|
| XC6501B44AGR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 4USP | 858 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10907 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39750 | $0.3975 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.