Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6604B171MR-G |
| LIXINC Part # | XC6604B171MR-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.7V 1A SOT26W |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6604B171MR-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6604B171MR-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 3V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.7V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 0.208V @ 1A |
| huidige uitgang: | 1A |
| stroom - rust (iq): | 143 µA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 75dB (1kHz) |
| besturingsfuncties: | Enable |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SOT-26W |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-26W |
| XC6210C20APR-G | IC REG LIN 2.05V 700MA SOT89-5 | 917 Meer over bestellen |
|
| XC6216B212PR-G | IC REG LINEAR 2.1V 100MA SOT89-5 | 954 Meer over bestellen |
|
| XC6503A14APR-G | IC REG LIN 1.45V 500MA SOT89-5 | 961 Meer over bestellen |
|
| XC6204F382PR-G | IC REG LINEAR 3.8V 300MA SOT89-5 | 879 Meer over bestellen |
|
| XC6203P372PR-G | IC REG LINEAR 3.7V 400MA SOT89 | 992 Meer over bestellen |
|
| XC6505A531MR-G | IC REG LINEAR 5.3V 200MA SOT25 | 831 Meer over bestellen |
|
| XC6210C13APR-G | IC REG LIN 1.35V 500MA SOT89-5 | 840 Meer over bestellen |
|
| XC6901D23BER-G | IC REG LINEAR -2.35V 200MA 6USPC | 841 Meer over bestellen |
|
| XC6233H161MR-G | IC REG LINEAR 1.6V 200MA SOT25 | 911 Meer over bestellen |
|
| XD6216B831MR-G | IC REG LINEAR 8.3V 150MA SOT25 | 815 Meer over bestellen |
|
| XC6233H30BGR-G | IC REG LINEAR 3.05V 200MA 4USP | 988 Meer over bestellen |
|
| XC6503A20APR-G | IC REG LIN 2.05V 500MA SOT89-5 | 918 Meer over bestellen |
|
| XC6701BB12ER-G | IC REG LINEAR 11.1V 150MA 6USPC | 853 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10837 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51940 | $0.5194 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.