Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AF164-FR-072K15L |
| LIXINC Part # | AF164-FR-072K15L |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 2.15K OHM 1206 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AF164-FR-072K15L PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AF164-FR-072K15L |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | AF164 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 2.15k |
| tolerantie: | ±1% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 62.5mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±250ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| toepassingen: | DDRAM, SDRAM |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| RF062PJ683CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 933 Meer over bestellen |
|
| YC124-FR-0756RL | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 0804 | 999 Meer over bestellen |
|
| CN34J182CT | RESARRAY0603X4 5% 1.8K OHM | 180860 Meer over bestellen |
|
| 4814P-T02-820LF | RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC | 827 Meer over bestellen |
|
| CAY16-470J4LF | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 1206 | 909 Meer over bestellen |
|
| TC164-FR-0722K1L | RES ARRAY 4 RES 22.1K OHM 1206 | 827 Meer over bestellen |
|
| RAVF164DFT910R | RES ARRAY 4 RES 910 OHM 1206 | 854 Meer over bestellen |
|
| 4820P-T01-203 | RES ARRAY 10 RES 20K OHM 20SOIC | 868 Meer over bestellen |
|
| YC358LJK-07620RL | RES ARRAY 8 RES 620 OHM 2512 | 955 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-07220KL | RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0606 | 935 Meer over bestellen |
|
| MPM10011002AT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 976 Meer over bestellen |
|
| 4814P-T01-122 | RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 14SOIC | 966 Meer over bestellen |
|
| EXB-A10E103J | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512 | 927 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10956 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05963 | $0.05963 |
| 5000 | $0.05692 | $284.6 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.