Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | VSSR2001473JTF |
| LIXINC Part # | VSSR2001473JTF |
| Fabrikant | Vishay |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 19 RES 47K OHM 20SSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | VSSR2001473JTF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | VSSR2001473JTF |
| Merk: | Vishay |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | Vishay |
| serie: | VSSR |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Bussed |
| weerstand (ohm): | 47k |
| tolerantie: | ±5% |
| aantal weerstanden: | 19 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 20 |
| vermogen per onderdeel: | 100mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 20-SSOP |
| maat / afmeting: | 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.069" (1.76mm) |
| 4308R-102-102 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP | 979 Meer over bestellen |
|
| 4816P-1-512 | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 16SOIC | 844 Meer over bestellen |
|
| YC358LJK-0756KL | RES ARRAY 8 RES 56K OHM 2512 | 865 Meer over bestellen |
|
| 766165181APTR13 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 963 Meer over bestellen |
|
| 744C083560JP | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 2012 | 5290 Meer over bestellen |
|
| YC248-FR-072K71L | RES ARRAY 8 RES 2.71K OHM 1606 | 941 Meer over bestellen |
|
| TC164-FR-07243KL | RES ARRAY 4 RES 243K OHM 1206 | 906 Meer over bestellen |
|
| 4114R-3-181/391 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14DIP | 818 Meer over bestellen |
|
| RM062PJ220CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 885 Meer over bestellen |
|
| Y1747V0216QQ9W | RES ARRAY 4 RES 8.06K OHM 8SOIC | 998 Meer over bestellen |
|
| 4814P-T02-222 | RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14SOIC | 897 Meer over bestellen |
|
| 767143201GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC | 980 Meer over bestellen |
|
| YC164-JR-0791RL | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 | 871 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10923 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.85120 | $0.8512 |
| 2500 | $0.81600 | $2040 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.