Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 4310R-104-302/622 |
| LIXINC Part # | 4310R-104-302/622 |
| Fabrikant | J.W. Miller / Bourns |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 4310R-104-302/622 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 4310R-104-302/622 |
| Merk: | J.W. Miller / Bourns |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | J.W. Miller / Bourns |
| serie: | 4300R |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Dual Terminator |
| weerstand (ohm): | 3k, 6.2k |
| tolerantie: | ±2% |
| aantal weerstanden: | 16 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | 50ppm/°C |
| aantal pinnen: | 10 |
| vermogen per onderdeel: | 200mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 10-SIP |
| apparaatpakket leverancier: | 10-SIP |
| maat / afmeting: | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.195" (4.95mm) |
| CAT16-360J4LF | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 1206 | 951 Meer over bestellen |
|
| AF164-FR-0728K7L | RES ARRAY 4 RES 28.7K OHM 1206 | 961 Meer over bestellen |
|
| EXB-28V1R6JX | RES ARRAY 4 RES 1.6 OHM 0804 | 19802 Meer over bestellen |
|
| YC164-JR-073R3L | RES ARRAY 4 RES 3.3 OHM 1206 | 986 Meer over bestellen |
|
| TC124-FR-07113KL | RES ARRAY 4 RES 113K OHM 0804 | 998 Meer over bestellen |
|
| 766143331GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC | 926 Meer over bestellen |
|
| CN34J111CT | RESARRAY0603X4 5% 110 OHM | 861 Meer over bestellen |
|
| 4612X-102-392LF | RES ARRAY 6 RES 3.9K OHM 12SIP | 983 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-0736KL | RES ARRAY 4 RES 36K OHM 2012 | 935 Meer over bestellen |
|
| TC164-FR-07215KL | RES ARRAY 4 RES 215K OHM 1206 | 939 Meer over bestellen |
|
| TC124-FR-0746R4L | RES ARRAY 4 RES 46.4 OHM 0804 | 983 Meer over bestellen |
|
| 4816P-1-621 | RES ARRAY 8 RES 620 OHM 16SOIC | 983 Meer over bestellen |
|
| 741X083473JP | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804 | 871 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10973 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73150 | $0.7315 |
| 2000 | $0.48100 | $962 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.