Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 4610X-102-684LF |
| LIXINC Part # | 4610X-102-684LF |
| Fabrikant | J.W. Miller / Bourns |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 5 RES 680K OHM 10SIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 4610X-102-684LF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 4610X-102-684LF |
| Merk: | J.W. Miller / Bourns |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | J.W. Miller / Bourns |
| serie: | 4600X |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 680k |
| tolerantie: | ±2% |
| aantal weerstanden: | 5 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 10 |
| vermogen per onderdeel: | 300mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 10-SIP |
| apparaatpakket leverancier: | 10-SIP |
| maat / afmeting: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.200" (5.08mm) |
| 4416P-1-390LF | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC | 802 Meer over bestellen |
|
| MSP06C011K20GEJ | RES ARRAY 5 RES 1.2K OHM 6SIP | 944 Meer over bestellen |
|
| 766143562GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 5.6K OHM 14SOIC | 975 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-07953RL | RES ARRAY 4 RES 953 OHM 2012 | 819 Meer over bestellen |
|
| 4308R-102-682 | RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 8SIP | 931 Meer over bestellen |
|
| 4816P-T02-122 | RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC | 881 Meer over bestellen |
|
| 4814P-1-331 | RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC | 946 Meer over bestellen |
|
| 766143154GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC | 951 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-07187RL | RES ARRAY 2 RES 187 OHM 0606 | 899 Meer over bestellen |
|
| 4310R-102-564 | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 10SIP | 965 Meer over bestellen |
|
| CSC08A05131AGPA | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 839 Meer over bestellen |
|
| CAT16-LV2F6LF | RES ARRAY 6 RES MULT OHM 1206 | 5836 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-07200RL | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 2012 | 823 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10989 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14740 | $0.1474 |
| 2000 | $0.14740 | $294.8 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.