Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AF164-FR-07412RL |
| LIXINC Part # | AF164-FR-07412RL |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 412 OHM 1206 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AF164-FR-07412RL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AF164-FR-07412RL |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | AF164 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 412 |
| tolerantie: | ±1% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 62.5mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±250ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| toepassingen: | DDRAM, SDRAM |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| RFS062PJ360CS | RES ARRAY 2 RES 36 OHM 0603 | 973 Meer over bestellen |
|
| Y1365V0261AT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 939 Meer over bestellen |
|
| EXB-N8V622JX | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 0804 | 9897 Meer over bestellen |
|
| EXB-V4V271JV | RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0606 | 20951 Meer over bestellen |
|
| CN34J201CT | RESARRAY0603X4 5% 200 OHM | 959 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-0780R6L | RES ARRAY 2 RES 80.6 OHM 0606 | 936 Meer over bestellen |
|
| Y1685V0060TT0W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 | 980 Meer over bestellen |
|
| CAT16-332J8LF | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2506 | 838 Meer over bestellen |
|
| 4306R-101-330LF | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 6SIP | 919 Meer over bestellen |
|
| 4310R-101-303 | RES ARRAY 9 RES 30K OHM 10SIP | 889 Meer over bestellen |
|
| 4116R-1-430 | RES ARRAY 8 RES 43 OHM 16DIP | 991 Meer over bestellen |
|
| YC124-JR-07240RL | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 0804 | 854 Meer over bestellen |
|
| Y4485V0004QT9W | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1610 | 954 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10948 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06234 | $0.06234 |
| 5000 | $0.05951 | $297.55 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.