Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 4114R-1-271 |
| LIXINC Part # | 4114R-1-271 |
| Fabrikant | J.W. Miller / Bourns |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 4114R-1-271 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 4114R-1-271 |
| Merk: | J.W. Miller / Bourns |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | J.W. Miller / Bourns |
| serie: | 4100R |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 270 |
| tolerantie: | ±2% |
| aantal weerstanden: | 7 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | 50ppm/°C |
| aantal pinnen: | 14 |
| vermogen per onderdeel: | 250mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 14-DIP |
| maat / afmeting: | 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.185" (4.69mm) |
| ORNV50021002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 886 Meer over bestellen |
|
| 4116R-2-154LF | RES ARRAY 15 RES 150K OHM 16DIP | 922 Meer over bestellen |
|
| YC124-FR-0733KL | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804 | 817 Meer over bestellen |
|
| CSC08A012K00GEK | RES ARRAY 7 RES 2K OHM 8SIP | 822 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-071K02L | RES ARRAY 4 RES 1.02K OHM 2012 | 892 Meer over bestellen |
|
| 4816P-3-221/221 | RES NTWRK 28 RES 220 OHM 16SOIC | 864 Meer over bestellen |
|
| CSC09A013K90GPA | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 9SIP | 814 Meer over bestellen |
|
| 767143394GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC | 806 Meer over bestellen |
|
| 766165221AP | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 958 Meer over bestellen |
|
| CAT10-180J4LF | RES ARRAY 4 RES 18 OHM 0804 | 856 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-07348KL | RES ARRAY 2 RES 348K OHM 0606 | 932 Meer over bestellen |
|
| TC164-FR-073K65L | RES ARRAY 4 RES 3.65K OHM 1206 | 941 Meer over bestellen |
|
| TC124-FR-072K32L | RES ARRAY 4 RES 2.32K OHM 0804 | 803 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10880 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65170 | $0.6517 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.