Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | WK73S2JTTER340F |
| LIXINC Part # | WK73S2JTTER340F |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 340M OHM 1% 1W 1812 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | WK73S2JTTER340F PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | WK73S2JTTER340F |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | WK73S |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 340 mOhms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 1W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | Wide 1812 (4532 Metric), 1218 |
| apparaatpakket leverancier: | 1218 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RT2010FKE077K15L | RES SMD 7.15K OHM 1% 1/2W 2010 | 806 Meer over bestellen |
|
| RMCF2512FT6M81 | RES 6.81M OHM 1% 1W 2512 | 971 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD2551B05 | RES 2.55K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 966 Meer over bestellen |
|
| ERJ-6ENF14R3V | RES SMD 14.3 OHM 1% 1/8W 0805 | 8845 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD7410F50 | RES 741 OHM 1% 1/8W 0805 | 886 Meer over bestellen |
|
| RC1206FR-0713R3L | RES SMD 13.3 OHM 1% 1/4W 1206 | 62696 Meer over bestellen |
|
| ERJ-XGNF1471Y | RES 1.47K OHM 1% 1/32W 01005 | 850 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD9312F10 | RES 93.1K OHM 1% 1/8W 0805 | 936 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP4020C10 | RES 402 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 994 Meer over bestellen |
|
| CRCW0805127KFKEB | RES SMD 127K OHM 1% 1/8W 0805 | 822 Meer over bestellen |
|
| RN73H2BTTD6420F100 | RES 642 OHM 1% 1/4W 1206 | 923 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD40R2F100 | RES 40.2 OHM 1% 1/8W 0805 | 848 Meer over bestellen |
|
| ERJ-S06F2372V | RES SMD 23.7K OHM 1% 1/8W 0805 | 973 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10909 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14749 | $0.14749 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.