Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AR0805FR-07402RL |
| LIXINC Part # | AR0805FR-07402RL |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES SMD 402 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AR0805FR-07402RL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AR0805FR-07402RL |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | AR |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 402 Ohms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.125W, 1/8W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0805 (2012 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0805 |
| waarderingen: | - |
| maat / afmeting: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.024" (0.60mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| CRCW12181R82FKEK | RES SMD 1.82 OHM 1% 1W 1218 | 879 Meer over bestellen |
|
| M55342H03B2B21RT5 | RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 985 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD1302D10 | RES 13K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 960 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD2372F100 | RES 23.7K OHM 1% 1/4W 1206 | 923 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP2050B25 | RES 205 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 941 Meer over bestellen |
|
| RS73F2BTTD5102F | RES 51K OHM 1% 1/3W 1206 | 956 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP5830F50 | RES 583 OHM 1% 1/16W 0402 | 990 Meer over bestellen |
|
| PE1206FRF470R033L | RES 0.033 OHM 1% 1W 1206 | 968 Meer over bestellen |
|
| RK73B2BTTD150G | RES 15 OHM 2% 1/4W 1206 | 910 Meer over bestellen |
|
| ERJ-P03F1102V | RES SMD 11 KOHM 1% 1/5W 0603 | 869 Meer over bestellen |
|
| SG73S2ATTD2871F | RES 2.87K OHM 1% 1/4W 0805 | 946 Meer over bestellen |
|
| SG73P1JTTD1580F | RES 158 OHM 1% 1/3W 0603 | 880 Meer over bestellen |
|
| ERJ-U06F1543V | RES 154K OHM 1% 1/8W 0805 SMD | 951 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10844 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07865 | $0.07865 |
| 5000 | $0.07507 | $375.35 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.