Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RK73H2ETTD6493F |
| LIXINC Part # | RK73H2ETTD6493F |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 649K OHM 1% 1/2W 1210 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RK73H2ETTD6493F PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 22 - Apr 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RK73H2ETTD6493F |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RK73H |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 649 kOhms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.5W, 1/2W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 1210 (3225 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 1210 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73H2BTTD2051D100 | RES 2.05K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 859 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD1842B05 | RES 18.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 868 Meer over bestellen |
|
| ERA-3YEB751V | RES SMD 750 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 2755 Meer over bestellen |
|
| RN73H1ETTP3832C50 | RES 38.3K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 939 Meer over bestellen |
|
| CSR0805FTR249 | RES 0.249 OHM 1% 1/4W 0805 | 974 Meer over bestellen |
|
| RN73H1ETTP1643D25 | RES 164K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 851 Meer over bestellen |
|
| RT1206CRD073RL | RES SMD 3 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 970 Meer over bestellen |
|
| WK73R2HTTE1272F | RES 12.7K OHM 1% 1W 2010 | 948 Meer over bestellen |
|
| ERA-6ARW392V | RES 3.9K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 4306 Meer over bestellen |
|
| ERJ-U12F4R75U | RES 4.75 OHM 1% 3/4W 1812 SMD | 870 Meer over bestellen |
|
| RN73H1ETTP51R1C25 | RES 51.1 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 963 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ETTD2770D50 | RES 277 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 886 Meer over bestellen |
|
| CR0805-10W-2001FT | RES 2K OHM 1% 1/10W 0805 | 941 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10858 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02772 | $0.02772 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.