Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 35501M1FT |
| LIXINC Part # | 35501M1FT |
| Fabrikant | TE Connectivity AMP Connectors |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 3550 1M1 1% |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 35501M1FT PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 35501M1FT |
| Merk: | TE Connectivity AMP Connectors |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | TE Connectivity AMP Connectors |
| serie: | 3550, CGS |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 1.1 MOhms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 5W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | Nonstandard |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| waarderingen: | - |
| maat / afmeting: | 0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.047" (1.20mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RK73B1HRTTC432J | RES 4.3K OHM 5% 1/20W 0201 | 994 Meer over bestellen |
|
| RP73PF1E34R8BTD | RES 34.8 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 9268 Meer over bestellen |
|
| SG73P2ETTD9530F | RES 953 OHM 1% 1/2W 1210 | 895 Meer over bestellen |
|
| AT0402DRD0729K4L | RES SMD 29.4KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 968 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD8161F25 | RES 8.16K OHM 1% 1/8W 0805 | 990 Meer over bestellen |
|
| CRCW0402715KFKED | RES SMD 715K OHM 1% 1/16W 0402 | 953 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD18R4F25 | RES 18.4 OHM 1% 1/8W 0805 | 805 Meer over bestellen |
|
| CRCW060382K5FKEA | RES SMD 82.5K OHM 1% 1/10W 0603 | 1726 Meer over bestellen |
|
| RN73H2BTTD7870D25 | RES 787 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 976 Meer over bestellen |
|
| RNCF0402BTC91R0 | RES 91 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 913 Meer over bestellen |
|
| TNPU06033K57AZEN00 | RES SMD 3.57K OHM 1/10W 0603 | 879 Meer over bestellen |
|
| RG3216V-5110-W-T1 | RES SMD 511 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 936 Meer over bestellen |
|
| RCP0603W82R0JWB | RES SMD 82 OHM 5% 1.5W 0603 | 975 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12859 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.15000 | $2.15 |
| 1000 | $0.86160 | $861.6 |
| 2000 | $0.85845 | $1716.9 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.