Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AT0603BRD0714K3L |
| LIXINC Part # | AT0603BRD0714K3L |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES SMD 14.3KOHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AT0603BRD0714K3L PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AT0603BRD0714K3L |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | AT |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 14.3 kOhms |
| tolerantie: | ±0.1% |
| vermogen (watt): | 0.1W, 1/10W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±25ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0603 (1608 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0603 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.022" (0.55mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| TNPW1210681KBETA | RES 681K OHM 0.1% 1/3W 1210 | 972 Meer over bestellen |
|
| RK73B1JTTD471G | RES 470 OHM 2% 1/8W 0603 | 821 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD1930C50 | RES 193 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 946 Meer over bestellen |
|
| SG73S1ETTP4302D | RES 43K OHM 0.5% 1/8W 0402 | 993 Meer over bestellen |
|
| CRGH0805F392K | RES SMD 392K OHM 1% 1/3W 0805 | 883 Meer over bestellen |
|
| RN73H2BTTD2942D50 | RES 29.4K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 856 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD2431A05 | RES 2.43K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 951 Meer over bestellen |
|
| MCU08050C2204FP500 | RES SMD 2.2M OHM 1% 1/5W 0805 | 915 Meer over bestellen |
|
| RN731JTTD1800D25 | RES 180 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 949 Meer over bestellen |
|
| MMB02070C1001FB200 | RES SMD 1K OHM 1% 1W 0207 | 7930 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP56R9C10 | RES 56.9 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 876 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD3160D10 | RES 316 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 956 Meer over bestellen |
|
| SR731JTTD2R10F | CURRENT SENSE RESISTOR | 965 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10997 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07660 | $0.0766 |
| 5000 | $0.07660 | $383 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.