Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM258AST |
| LIXINC Part # | LM258AST |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MINISO |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM258AST PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM258AST |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 2 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 0.6V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 1.1 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 20 nA |
| spanning - ingangsoffset: | 1 mV |
| Huidige voorraad: | 700µA (x2 Channels) |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 40 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 3V ~ 30V, ±1.5V ~ 15V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-MiniSO |
| THS4022CDGNR | THS4022 350-MHZ LOW-NOISE VOLTAG | 20871 Meer over bestellen |
|
| OPA4209AIPW | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 1423 Meer over bestellen |
|
| LM8261M5X | OP AMP, 1 FUNC, 5000UV OFFSET-MA | 6483 Meer over bestellen |
|
| EL5175IYZ-T13 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 921 Meer over bestellen |
|
| ISL28414FBZ-T7 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 25906 Meer over bestellen |
|
| ALD2711PAL | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 943 Meer over bestellen |
|
| LT6005HGN#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SSOP | 907 Meer over bestellen |
|
| S-89431BCPH-H4DTFU | IC CMOS 2 CIRCUIT SNT8A | 4885 Meer over bestellen |
|
| AD8061ARTZ-REEL | IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-5 | 7011 Meer over bestellen |
|
| TLC2654Q-8D | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 14384 Meer over bestellen |
|
| OPA170AID | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 1953 Meer over bestellen |
|
| BD12734FV-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SSOPB | 3403 Meer over bestellen |
|
| LT1127CN#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 806 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 30796 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68000 | $0.68 |
| 4000 | $0.22837 | $913.48 |
| 8000 | $0.21363 | $1709.04 |
| 12000 | $0.19890 | $2386.8 |
| 28000 | $0.18859 | $5280.52 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.