Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM324DG |
| LIXINC Part # | LM324DG |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM324DG PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM324DG |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 4 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | - |
| bandbreedteproduct winnen: | 1 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 90 nA |
| spanning - ingangsoffset: | 2 mV |
| Huidige voorraad: | - |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 40 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 14-SOIC |
| MAX4203EUA+T | IC BUFFER 2 CIRCUIT 8UMAX | 5930 Meer over bestellen |
|
| OPA2353UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 5948 Meer over bestellen |
|
| ADA4523-1BRMZ | 36V, LOW NOISE, ZERO-DRIFT, 8MHZ | 802 Meer over bestellen |
|
| LT6013IS8#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 808 Meer over bestellen |
|
| AD8031ARZ-REEL | OPERATIONAL AMPLIFIER, 10000UV O | 18348 Meer over bestellen |
|
| LF356H/NOPB | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO99-8 | 1138 Meer over bestellen |
|
| OPA300AIDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 35961 Meer over bestellen |
|
| OPA2132U | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 3610934 Meer over bestellen |
|
| OPA348AIDCKR | OPA348 1MHZ, 45UA, RRIO, SINGLE | 14662 Meer over bestellen |
|
| INA281B5QDBVRQ1 | AEC-Q100, -4-V TO 110-V, 1.3-MHZ | 3906 Meer over bestellen |
|
| MCP6295T-E/MS | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 3258 Meer over bestellen |
|
| TLE2142IDR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 1570 Meer over bestellen |
|
| AD8033AR | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 38259 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 69099 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.