Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LF347N |
| LIXINC Part # | LF347N |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LF347N PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LF347N |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | J-FET |
| aantal circuits: | 4 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 13V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 4 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 50 pA |
| spanning - ingangsoffset: | 5 mV |
| Huidige voorraad: | 7.2mA (x4 Channels) |
| stroom - uitvoer / kanaal: | - |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 36V, ±18V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 14-PDIP |
| MCP6274-E/ST | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 961 Meer over bestellen |
|
| OP02EP | GENERAL PURPOSE OP AMP | 3413 Meer over bestellen |
|
| AD8062AR-REEL7 | IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC | 7805 Meer over bestellen |
|
| LTC6262ITS8#TRMPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT TSOT23-8 | 819 Meer over bestellen |
|
| AD8209AWBRMZ | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 1092 Meer over bestellen |
|
| TLV2444IPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 963 Meer over bestellen |
|
| INA117SM | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT TO99-8 | 1026 Meer over bestellen |
|
| LT1114IS#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO | 1000 Meer over bestellen |
|
| MCP601-E/SN | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 1950 Meer over bestellen |
|
| AD8390ARC-REEL7 | IC DIFF 1 CIRCUIT 16QSOP | 7855 Meer over bestellen |
|
| LT1999MPMS8-50F#PBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8MSOP | 858 Meer over bestellen |
|
| MAX4490AUK | RAIL-TO-RAIL OP AMP | 1240 Meer over bestellen |
|
| AD8529AR | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 18336 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12097 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64000 | $0.64 |
| 10 | $0.56168 | $5.6168 |
| 25 | $0.52749 | $13.18725 |
| 100 | $0.43040 | $43.04 |
| 500 | $0.34021 | $170.105 |
| 1000 | $0.27217 | $272.17 |
| 2500 | $0.24665 | $616.625 |
| 5000 | $0.22964 | $1148.2 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.