Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | THS4271DRBT |
| LIXINC Part # | THS4271DRBT |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | THS4271 SUPER-FAST ULTRA-LOW DIS |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | THS4271DRBT PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | THS4271DRBT |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | Voltage Feedback |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 1000V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 400 MHz |
| -3db bandbreedte: | 1.4 GHz |
| stroom - ingangsbias: | 6 µA |
| spanning - ingangsoffset: | 5 mV |
| Huidige voorraad: | 22mA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 160 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 5V ~ 15V, ±2.5V ~ 7.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-VDFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SON (3x3) |
| TLV6003DBVR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 2397 Meer over bestellen |
|
| AD210AN | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 12DIP | 852 Meer over bestellen |
|
| MAX4484AUK+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 38304 Meer over bestellen |
|
| LTC6078IMS8#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 806 Meer over bestellen |
|
| AD5750ACPZ | IC INST AMP 1 CIRCUIT 32LFCSP | 915 Meer over bestellen |
|
| THS3091DDARG3 | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOPWRPAD | 885 Meer over bestellen |
|
| OPA277UA/2K5G4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 905 Meer over bestellen |
|
| LT6238IGN#TRPBF | IC OPAMP GP QUAD 16SSOP | 928 Meer over bestellen |
|
| LM324FVJ-E2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 2235 Meer over bestellen |
|
| LMC6061AIM/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 12470827 Meer over bestellen |
|
| OPA2137E/2K5 | OPA2137 LOW COST FET-INPUT OPERA | 3123 Meer over bestellen |
|
| EL5304IU | IC VOLTAGE FEEDBACK 3CIRC 16QSOP | 3104 Meer over bestellen |
|
| AD8627AKSZ-R2 | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SC70-5 | 1715 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 24375 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.83000 | $3.83 |
| 250 | $3.83000 | $957.5 |
| 500 | $3.49206 | $1746.03 |
| 1250 | $3.04147 | $3801.8375 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.