Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM358DR2G |
| LIXINC Part # | LM358DR2G |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM358DR2G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM358DR2G |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 2 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | - |
| bandbreedteproduct winnen: | 1 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 45 nA |
| spanning - ingangsoffset: | 2 mV |
| Huidige voorraad: | 800µA (x2 Channels) |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 40 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| AD8628AUJ-REEL | IC ZERO-DRIFT 1 CIRCUIT TSOT5 | 61719 Meer over bestellen |
|
| LMV824Q1MAX/NOPB | LMV824-N-Q1 AUTOMOTIVE, LOW VOLT | 28314 Meer over bestellen |
|
| TS1103-200EG6 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-6 | 884 Meer over bestellen |
|
| LT6013ACS8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 975 Meer over bestellen |
|
| LTC6101HVBHS5#TRMPBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5 | 2964 Meer over bestellen |
|
| MAX4238AUT/V+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 969 Meer over bestellen |
|
| INA163UAE4 | INA163 LOW-NOISE LOW-DISTORTION | 994 Meer over bestellen |
|
| MAX4012EUK+T | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5 | 2860 Meer over bestellen |
|
| INA190A4QDCKRQ1 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SC70-6 | 818 Meer over bestellen |
|
| MCP6284T-E/ST | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 3400 Meer over bestellen |
|
| TLV2451CDBVR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 7933 Meer over bestellen |
|
| LTC6242HVHGN#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SSOP | 1240 Meer over bestellen |
|
| THS3001CD | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC | 1638 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 49671 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49000 | $0.49 |
| 2500 | $0.49000 | $1225 |
| 5000 | $0.44100 | $2205 |
| 12500 | $0.39200 | $4900 |
| 25000 | $0.36750 | $9187.5 |
| 62500 | $0.32585 | $20365.625 |
| 125000 | $0.31360 | $39200 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.