Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM393ADR |
| LIXINC Part # | LM393ADR |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - vergelijkers |
| Beschrijving | IC DUAL DIFF COMPARATOR 8-SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM393ADR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM393ADR |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - vergelijkers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Differential |
| aantal elementen: | 2 |
| uitvoertype: | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| spanning - ingangsoffset (max): | 2mV @ 30V |
| stroom - ingangsbias (max): | 0.25µA @ 5V |
| stroom - uitvoer (typ): | 20mA |
| stroom - rust (max): | 2.5mA |
| cmrr, psrr (typisch): | - |
| voortplantingsvertraging (max): | - |
| hysterese: | - |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Montage type: | Surface Mount |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| BA2901YFV-MGE2 | AUTOMOTIVE GROUND SENSE COMPARAT | 3407 Meer over bestellen |
|
| LT6700IS6-1#TRMPBF | IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 | 9489 Meer over bestellen |
|
| MAX998ESA+ | IC COMP SNGL HI-SPEED LP 8-SOIC | 8875945 Meer over bestellen |
|
| LM339M | COMPARATOR | 20854 Meer over bestellen |
|
| TLV4062QDBVRQ1 | AUTOMOTIVE PUSH-PULL DUAL COMPAR | 3967 Meer over bestellen |
|
| TPS3700DDCT | IC COMP WINDOW W/REF 6SOT | 964 Meer over bestellen |
|
| MAX40002ANS+T | IC COMPARATOR VR OPEN DRAIN 4WLP | 1363356 Meer over bestellen |
|
| LM293DGKRG4 | IC COMPARATOR DIFF DUAL 8VSSOP | 883 Meer over bestellen |
|
| LT6700HVCS6-1#TRPBF | IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 | 816 Meer over bestellen |
|
| TLV3492AIDCNT | IC COMPARTOR P-P NANOPWR SOT23-8 | 3029 Meer over bestellen |
|
| MAX9039BEBT+T | IC COMPARATOR SNGL 6-UCSP | 2780 Meer over bestellen |
|
| MAX9120EXK+T | IC COMPARATOR BTR SC70-5 | 2607 Meer over bestellen |
|
| TPS3700DSER | IC COMP WINDOW W/REF 6WSON | 839 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 16854 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40000 | $0.4 |
| 2500 | $0.09900 | $247.5 |
| 5000 | $0.09300 | $465 |
| 12500 | $0.08700 | $1087.5 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.